Umění správného výběru

Každá žena se chce líbit, ale problém je v druhu pleti, řas, velikostí a tvarů rtů, či záleží na typu vlasů. Krásná, ale může být každá, i přesto, že zrovna její rysy tváře nijak nevynikají. Základ, který tvoří líčení, je mít po ruce správný druh řasenky a to na základě druhů, typů i délky řas.
štětečky řasenek
Jaké si tedy vybrat pro správné a účinné líčení?

1.      Krátké řasy – zde je nejlepší zvolit druh prodlužující řasenky, jaká promění vaše krátké řasy v mrkací panenku
2.      Dlouhé řasy – zde je nejlepší variantou, použít řasenku, co vám vaše dlouhé řasy natočí
3.      Řídké řasy – zde je potřeba použít kouzlo řasenky, co umí dodat objem a vaše oči nádherně vyplní
4.      Řasenky pro citlivé oči –  jsou to tak zvané soft řasenky, jaké využívají všechny ženy, co nosí kontaktní čočky či mají opravdu citlivou pleť a pokožku jako takovou
5.      Voděodolná řasenka – je pro ty dámy, které chtějí jít k vodě, často jim slzí oči či potřebují celodenní krásu, i když například prší
Samotné druhy řasenek, si můžeme vybrat a zvolit i dle barev, kterých je nepřeberné množství. Nejpřirozeněji působí řasenka černá. Pokud vám ale nevyhovuje, existuje i jemnější varianta v hnědých odstínech, modrá světle i tmavě a k večernímu líčení je možné použít fialovou, zelenou nebo růžovou řasenku. Bývají promíchané i se třpytkami nebo s diamantovými odlesky.

Je to tak jednoduché

Samotné řešení barev řasenky je ale až na druhém místě. Nejprve se musíme soustředit na druh našich řas a citlivosti očí, na jakou příležitost se líčíme a teprve až pak, se můžeme soustředit na výběr barev.
otevřená řasenka

Rozlišujme i kvalitu řasenek

Všechny se snažíme nakupovat chytře a výhodně. To platí i v případě pořízení líčidel, jako je řasenka, která je víceméně základem celého líčení. Výběr řasenky, ať už v drogerii nebo parfumerii, se na první pohled může zdát dost složitý. Kartáčky jsou z různých materiálů, různě tvarované, každá řasenka má zdánlivě jinou funkci. Jednoduše řečeno, záleží na majitelce řasenky, jak se s ní naučí zacházet, takový bude daný efekt její krásy.

Umění správného výběru
Ohodnoťte příspěvek